mgr inż. arch. Xymena Kołban

Jestem absolwentką Politechniki Szczecińskiej Wydziału Architektury i Urbanistyki. Od 2002 roku zajmuję się projektowaniem wnętrz.

W 2007 i 2008 roku prowadziłam gościnne wykłady na Podyplomowych Studiach Architektury Wnętrz Politechniki Szczecińskiej o tematyce ,,Światło we wnętrzu”.

Szkolenia i pobyty we Francji, Hiszpanii, Niemczech i Stanach Zjednoczonych pozwoliły mi na otwarcie się na liczne style w aranżowaniu wnętrz.

Osobiście jestem zwolenniczką stylu eklektycznego i klasycznego. W moim portfolio można znaleźć zarówno wnętrza klasyczne jak i minimalistyczne, nowoczesne. Uważam, że w projektowaniu wnętrz dla osób prywatnych najważniejsze jest odnalezienie kompromisu pomiędzy pomysłami architekta i stylem w którym dobrze odnajduje się inwestor.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Magdalena Kadziszewska

Jestem studentką Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego na IV roku Architektury. Jestem absolwentką Liceum Plastycznego w Szczecinie i posiadam dyplom Plastyka-Snycerza. Od czasu ukończenia liceum zaczęła się moja przygoda z projektowaniem wnętrz. Profesjonalnie zajęłam się projektowaniem w 2009.

Elżbieta Wieczorek

Moja przygoda z roślinami zaczęła się w 2000 roku, gdy pomagałam w prowadzeniu rodzinnego biznesu branży ogrodniczej. W 2008 ukończyłam Technikum budowlane z tytułem technik architektury krajobrazu. Praktyka w firmie zakładającej ogrody pozwoliła mi zapoznać się z zasadami i rozwiązaniami projektowymi terenów zieleni. Obecnie jestem studentką trzeciego roku Architektury krajobrazu na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie.

© Copyright 2010 VIA DESIGN. All rights reserved.